Etui Ringke iPhone 7

Etui Ringke iPhone 7 pojawiły się zaraz po premierze najnowszego smartfona od Apple. Oczywiście jak w przypadku poprzedniej wersji iPhone, tutaj również mamy dostępne wszystkie najpopularniejsze modele. Etui na telefon pochodzi od jednego z najbardziej znanych i cenionych producentów na świecie.

Etui Ringke iPhone 7
Etui Ringke Fusion iPhone 7 – sklep 4kom.pl

Etui Ringke iPhone 7 seria Fusion i Fusion Frame

Dwie powyższe serie to znak rozpoznawczy marki Rearth. Firma zajmuje się produkcją etui ochronnych do najbardziej topowych modeli telefonów dostępnych na rynku mobilnym. Seria Fusion to w pełni przezroczyste jednoczęściowe etui, które świetnie dopasowuje się do kształtu telefonu. Etui założone na iPhone 7 tylko w minimalnym stopniu powiększa wymiary smartfona. Z kolei seria Fusion Frame to etui, które również jest przezroczyste, ale dodatkowo zostało wyposażone w ramkę, która ma za zadanie dodatkowo uchronić telefon przed uszkodzeniami. Ramka jest wykonana z nieco sztywniejszego materiału, który jest wyjątkowo przyjemna w dotyku. Cechą wspólną obu serii są zatyczki, które w świetny sposób chronioną wszystkie złącza od kurzu.

Etui Ringke iPhone 7
Etui Ringke Fusion Frame iPhone 7 – sklep 4kom.pl

Etui Ringke iPhone 7 model Onyx

Jeden z najbardziej eleganckich modeli etui dostępnych dla iPhone 7. Przy okazji świetnie chroni telefon od wszelkich upadków. Ponieważ posiada wyjątkowy system, który siłę upadku rozkłada na całą powierzchnię etui. Dzięki specjalnie zaprojektowanej wypustce otaczającej ekran, etui unosi się lekko przednią częścią. W ten sposób ekran telefonu nie styka się bezpośrednio z podłożem, więc ryzyko zarysowania ekranu jest mniejsze.