LG

Etui Ringke Onyx LG G6

Etui Ringke Onyx LG G6
Etui Ringke Onyx LG G6 – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Onyx LG G6 to produkt pochodzący od nowoczesnej firmy, której celem jest stworzenie produktu idealnie dopasowanego do potrzeb jego odbiorców. Z tej potrzeby zrodził się projekt etui Onyx, które zachwyca nie tylko wyglądem, ale i swoją funkcjonalnością.

Etui Ringke Onyx LG G6 czym się wyróżnia?

Tym, co przyciąga wzrok szczególnie, jest matowe wykończenie. To dzięki niemu etui na telefon LG G6 jest tak eleganckie i świetnie podkreśla dobry gust właściciela telefonu. Warto również zauważyć, że ten model etui różni się od pozostałych. Główna różnica opiera się na zabezpieczeniu, które gwarantuje. Etui Ringke Onyx LG G6 dba o to, by uszkodzeniu nie uległy nie tylko boki telefonu, ale również dół czy góra urządzenia.

Przyjemny w dotyku plastik pozwala na szybkie zdjęcie oraz nałożenie etui na telefon. Niech pozostanie oczywistym to, że etui umożliwia korzystanie ze sprzętu be problemów pomimo założonej obudowy. Dzieje się tak dzięki odpowiednim wycięciom, które znacząco podnoszą jakość stosowania pokrowca.

Etui Ringke jest bardzo lekkie. Wykonane zostało w typie hardcover, co sprawia, że oryginalne wymiary telefonu nie zmieniają się. Nasz sprzęt wciąż pozostaje smukły i atrakcyjny. Dodatkowo zastosowany został specjalny otwór, który umożliwia zamontowanie smyczy. Wiele jest cech, a te wymienione powyżej są jednymi z nich, które przyczyniają się do zwiększenia atrakcyjności tego etui na telefon. Dla posiadaczy modelu LG G6 jest to z pewnością doskonały pomysł.