Etui Ringke Onyx Samsung Galaxy S8 Plus

Etui Ringke Onyx Samsung Galaxy S8 Plus
Etui Ringke Onyx Samsung S8 Plus – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Onyx Samsung Galaxy S8 Plus to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują etui na telefon wysokiej jakości, które nie odebrałoby eleganckiego wyglądu, który oryginalnie stworzył producent sprzętu. Ten model etui prezentuje się przede wszystkim estetycznie – smukła i lekka budowa, łatwość nałożenia oraz zdjęcia pokrowca, a to wszystko połączone z wysokim poziomem ochrony. Futerał ten jest idealny dla tych, którzy chcieliby mieć pewność dobrze zabezpieczonego telefonu i jednocześnie pełną sprawność korzystania z niego.

Etui Ringke Onyx Samsung Galaxy S8 Plus – najważniejsze cechy

Funkcjonalność etui na Samsung Galaxy S8 Plus to kolejna jego cecha. Możemy swobodnie dzwonić, pisać smsy, ładować nasz sprzęt i robić nim zdjęcia. Nie ma zupełnie żadnych przeciwwskazań i w żaden sposób etui nie utrudnia nam pracy.

Wystający ponad ekran rant powoduje, że telefon w przypadku upadku nie niszczy się. Jego wyświetlacz nie pęka, a całość konstrukcji jest odpowiednio zabezpieczona przed zniszczeniem. Jeśli mamy tendencję do noszenia telefonu luźno w torbie czy plecaku, to również możemy poczuć się bezpieczniej – Etui Ringke chroni tylną część naszego telefonu przed zarysowaniem.

Nowoczesna technologia czułych przycisków jest gwarancją tego, że pomimo wygodnego korzystania z telefonu, jego poziom zabezpieczeń się nie zmniejsza. Wciąż mamy do czynienia z niezwykłą siłą ochrony, którą producenci tego etui nazywają wręcz militarną.