Etui Ringke Onyx Stone iPhone SE

Etui Ringke Onyx Stone iPhone SE to jedno z najbardziej lekkich etui ochronnych dostępnych w ofercie producenta akcesoriów gsm – firmy Rearth. W odróżnieniu od innych etui tego typu, etui Ringke nie powiększa wymiarów telefonu oraz w pełni zabezpiecza tył i boki smartfona.

Etui Ringke Onyx Stone iPhone SE – wykonanie i stylistyka

Etui Ringke zostało precyzyjnie wykonane z lekkiego plastiku, który jest bardzo dobrej jakości. Model Onyx Stone w odróżnieniu od innych etui jest dość sztywne, mimo to założenie etui na telefon nie stanowi najmniejszego problemu. Etui jest doskonale dopasowane do kształtów urządzenie, oczywiście posiada wycięcia na najważniejsze przyciski i złącza. Oczywiście wszystkie te złącza posiadają zatyczki, które dobrze znane są w większości modeli Ringke. Dzięki temu kurz do wewnątrz portów nie ma prawa się dostać.

Stylistyka etui jest naprawdę wyjątkowa – od zewnętrznej strony posiada eleganckie wzornictwo, natomiast od wewnątrz symetryczne wypustki, które pomagają amortyzować część wstrząsów w razie nagłego upadku.Ponadto świetnie komponuje się z obudową iPhone tworząc elegancką spójną całość.

Dodatkowo producent do etui dorzuca oryginalną folię Ringke, która charakteryzuje się większą trwałością, niż inne tego typu produkty. Montaż foli jest łatwiejszy, a dopasowanie do frontu iPhone SE jest precyzyjnie docięte. Jeśli folia ochronna zostanie dobrze naklejona na ekran, może posłużyć przez wiele miesięcy, skutecznie chroniąc wyświetlacz przed zarysowaniami.