Etui Ringke Slim Apple iPhone 7

Etui Ringke Slim Apple iPhone 7 to jedno z najbardziej cienkich etui dostępnych na rynku akcesoriów gsm. Etui na telefon zostało tak zaprojektowane, aby w jak najlepszy sposób chroniło urządzenie przed zadrapaniami oraz zarysowaniami. Dodatkowo etui jest wyjątkowe odporne na wszelkie uderzenia, dzięki wyjątkowej konstrukcji, która rozkłada siłę upadku na powierzchnię całego etui.

Etui Ringke Slim Apple iPhone 7 to nowość od amerykańskiego producenta Rearth

iPhone 7 to wyjątkowe urządzenia, dlatego również zasługuje na natychmiastową uwagę wszystkich producentów akcesoriów, tak aby jak najszybciej zaprojektować i wyprodukować dedykowane akcesoria do najnowszego telefon od Apple. Wszystkie produkty Rearth posiadają innowacyjną technologię, której trudno doszukać się u innych znanych producentów.

Ringke Slim to seria przeznaczona dla wszystkich posiadaczy iPhone’ów, którzy zdecydowanie wolą, gdy etui nie powiększa zbytnio wymiarów ich urządzenia, ale jednocześnie gwarantuje jego pełną stuprocentową ochronę. Właśnie, dlatego specjaliście projektując etui Ringke, zdecydowali się na wprowadzenie cienkiej serii etui, która będzie lekka oraz zdecydowanie wygodna i miła w dotyku. Oprócz tego idealnie dopasowana do telefonu Apple w taki sposób, że styl smartfona będzie w pełni zachowany.

Etui do iPhone 7 to zdecydowanie jeden z podstawowych akcesoriów GSM, które zapewne zostanie zakupione w pierwszej kolejności przez wszystkich nowych użytkowników kolejnej już wersji telefonu od Apple, jednego z najbardziej popularnych smartfonów na całym świecie.