Etui Samsung Galaxy A5 2017 Dux Ducis Skin Series

Etui Samsung Galaxy A5 2017 Dux Ducis Skin Series
Etui Samsung Galaxy A5 2017 Dux Ducis Skin Series – sklep 4kom.pl

Etui Samsung Galaxy A5 2017 Dux Ducis Skin Series to wykonane z eko skórki etui na telefon, które jest przede wszystkim eleganckie i stylowe, a tuż zaraz po tych określeniach maksymalnie spełniające swoje zadanie – chroni telefon przed uszkodzeniem w wyniku upadku i dba, by żadna z krawędzi nie uległa porysowaniu. Czego możemy chcieć więcej?

Etui Samsung Galaxy A5 2017 Dux Ducis Skin Series dla kogo?

Etui Dux Ducis Skin Series to etui dedykowane tym, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko doskonałej ochrony. Dzięki niemu mamy pewność,że nasz telefon nie straci na swoim wyglądzie, a stanie się zupełnie przeciwnie. Miła w dotyku i idealnie dopasowana do telefonu Samsung Galaxy A5 eko skórka jest jednym z największych zalet tego telefonu. Dzięki niej nawet to, że etui posiada przednią klapkę nie jest przeszkadzające.

Co do samej klapki – warto wspomnieć o tym, że to więcej niż zwykłe zamknięcie. Etui Samsung Galaxy A5 2017 Dux Ducis Skin Series posiada zabezpieczenie z obu stron – z tyłu i przodu, a jednocześnie pozostaje maksymalnie funkcjonalny. Od wewnętrznej strony etui na telefon, kiedy popatrzeć na ruchomą ściankę, zobaczymy specjalną kieszonkę na kartę. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzystają nie tylko osoby wykorzystujące swój telefon do używania go w firmie, ale też ci, którzy stosujągo każdego dnia. Klapka może też zamienić się w wygodny stojak, który umożliwia szybkie przeglądanie internetu czy zdjęć lub nawet oglądanie video.