Etui silikonowe 3D Minionek Galaxy S3

Etui silikonowe 3D Minionek Galaxy S3
Etui silikonowe 3D Minionek Galaxy S3 – sklep 4kom.pl

Etui silikonowe 3D Minionek Galaxy S3 to połączenie doskonałej ochrony, wygodnego użytkowania oraz ślicznego kształtu, który przyciągnie uwagę wszystkich wokół. Minionek jest postacią bajkową, która przedstawiona jest tutaj w 3D. Etui na telefon wykonane zostało z silikonu, dzięki czemu jest przyjemne w dotyku. To bardzo ważne. Taki rodzaj etui idealnie nadaje się dla naszego dziecka, którego telefon również potrzebuje ochrony. Może nawet większej niż telefon dorosłych. Jednocześnie nie jest wykluczone, by osoba dorosła z takiego etui na telefon korzystała. Najważniejsze to mieć do siebie dystans i poczucie humoru.

Dlaczego warto wybrać etui silikonowe 3D Minionek Galaxy S3?

Wygodna i przyjemna w dotyku konstrukcja
Silikon sprawia, że całość jest przyjemna w dotyku i jednocześnie łatwa w montażu i demontażu. Co również jest istotne, w momencie upadku naszego telefonu, nie pęknie i nie zniszczy się. Chroni nie tylko nasz telefon, ale i samo siebie. Dzięki wykorzystaniu takiego rodzaju materiału mamy pewność,że etui będzie przylegało do naszego telefonu idealnie – przez to ochrona będzie jeszcze lepsza i skuteczniejsza. Nie będziemy musieli obawiać się, że telefon wypadnie z etui i ulegnie zniszczeniu.

Specjalna ochrona ekranu
Etui na telefon najczęściej wybierane jest ze względu na wyświetlacz, który łatwo można pobić. Specjalny rant silikonowej konstrukcji sprawia, że nawet wtedy, kiedy nasz telefon upadnie, to ekran jest zabezpieczony – nie czekają na niego wstrząsy z boków telefonu.