Etui silikonowe do iPhone 7 Plus

Etui silikonowe Do iPhone 7 Plus
Etui silikonowe do iPhone 7 Plus – sklep 4kom.pl

Etui silikonowe do iPhone 7 Plus dla wielu osób dużym problemem jest wybór etui, ponieważ oryginalny design telefonu najbardziej się im podoba. Nie jest inaczej w przypadku iPhone 7 plus, który przez twórców zaprojektowany został w wyjątkowo ładny sposób, który cieszy oko. Aby nie odbierać przyjemność doskonałego wyboru osobom, które już zdecydowały się na zakup takiego telefonu, umożliwiamy zastosowanie w tym przypadku przezroczystego etui, które w sposób nieinwazyjny chroni nasz telefon.

Etui silikonowe do iPhone 7 Plus – wykonanie, funkcjonalność oraz zakup

Etui silikonowe do iPhone 7 Plus zostało wykonane z silikonu, dzięki czemu jest elastyczne i bardzo łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu. Zapewnia doskonałą ochronę sprzętu, eliminując ryzyko powstania porysowań czy otarć. Ma także duży wpływ na przeciwdziałanie uszkodzeniom w trakcie upadku. Jest w stanie amortyzować wstrząsy. Wybór tego etui na telefon to z pewnością nie tylko kompromis w podejmowaniu decyzji dotyczącej wyglądu telefonu, ale również i pełen komfort. Silikonowe etui dla iPhone 7 Plus jest cienkie, przez co nie zwiększa jego grubości. W połączeniu z przezroczystością jest niemalże niezauważalne dla oka.

Funkcjonalność tego etui możemy zawdzięczać niezbędnym wycięciom na złącza, przyciski, kamery i głośnik. Nie jest konieczne zdejmowanie go za każdym razem, gdy postanawiamy podłączyć telefon do ładowania czy zrobić zdjęcie.

Na zakup tego etui decydują się wszyscy: kobiety, mężczyźni i młodzież. To uniwersalne, świetnie zaprojektowane etui, które dobrze sprawdza się w telefonach iPhone 7 Plus.