Etui silikonowe Huawei Y7 2017

Etui silikonowe Huawei Y7 2017
Etui przezroczyste Huawei Y7 2017 – sklep 4kom.pl

Etui silikonowe Huawei Y7 2017 to wygoda, elegancja oraz ochrona, której potrzebuje każdy smartfon dla utrzymania swojego nienagannego wyglądu i sprawnego działania. Brak etui sprawia, że nawet najmniejsza drobnostka i chwila nieprzypilnowania telefonu może być powodem kolejnej rysy na obudowie lub nawet poważnego uszkodzenia sprzętu. By temu zapobiec, wystarczy użyć etui. To wykonane z silikonu jest maksymalnie cienkie, a przez to niemal niewidoczne i niewyczuwalne. Przezroczysta budowa nie zasłania oryginalnego wyglądu telefonu, co jest dużym plusem dla wszystkich, którzy chcieliby zachować standardowy desingu modelu Huawei Y7 2017.

Wycięcia w pokrowcu powodują, że etui na telefon Huawei jest wygodne w swym użytkowaniu. Nie tylko przyjemnie trzyma się w dłoni telefon, zyskując pewniejszy chwyt, ale i nie ma żadnych problemów w chwili ładowania telefonu lub chęci podłączenia do niego słuchawek. Etui w takich przypadkach nie trzeba zdejmować. Nie ma też obaw o to, że kiedy postanowimy zrobić zdjęcie, wyjdzie ono niewyraźne. Ponieważ również w miejscu, w którym znajduje się w telefonie aparat, zostało zastosowane wygodne wycięcie. To dzięki nim zyskujemy łatwy dostęp do złączy i przycisków.

Etui silikonowe Huawei Y7 2017 jest idealnie dopasowane

Etui Huawei Y7 2017 to także doskonałe dopasowanie. W ten sposób nie musimy martwić się o przypadkowe zarysowania lub poważne uszkodzenia, które byłyby wynikiem upadku. Etui to amortyzuje, dobrze chroniąc obudowę naszego smartfona. Dopasowanie powoduje też, że grubość telefonu nie zwiększa się ani o 1 mm. A my możemy cieszyć się zgrabnym telefonem jak przy zakupie.