Etui Spigen Air Skin Apple iPhone X

Etui Spigen Air Skin Apple iPhone X
Etui Spigen Air Skin iPhone X – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Air Skin Apple iPhone X z łatwością zdobędzie serca tych, którym zależy na zachowaniu lekkości telefonu. Oto jedno z najcieńszych oferowanych na rynku etui, które zapewnia przy tym tak wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami. Etui na telefon od Spigen to zaledwie 0,36 mm, które sprawia, że po założeniu na telefon etui jest niemal niewyczuwalne w trakcie codziennego użytkowania. Ten oraz kilka jeszcze powodów sprawia, że etui możemy polecić każdemu właścicielowi iPhone’a X.

Stylowy wygląd matowego etui Spigen Air Skin Apple iPhone X

Dużą zaletą jest również to, że etui pokryte jest matowym materiałem. Dzięki temu przede wszystkim prezentuje się bardzo elegancko, podkreślając równie stylowy wygląd samego iPhone’a X. Posiadacze tego smartfona pokochają etui Spigen Air Skin Apple iPhone X również za to, że jego matowe wykończenie skutecznie zapobiegało będzie widocznym na etui odciskom palców, które są zmorą właścicieli smartfonów i przez ich widoczność czy to na obudowie smartfonów, czy na ich etui, często odbierają wiele z estetycznego wyglądu telefonu.

Wysokiej jakości materiały dla etui na telefon Apple iPhone X

Etui wykonane jest z wysokiej jakości polipropylenu (PP), dzięki czemu nasz smartfon po nałożeniu etui staje się odporny na zarysowania, zabrudzenia, ale i poważniejsze uszkodzenia, będące wynikiem choćby upadku naszego telefonu na podłogę. Czasem jego wyślizgnięcie z ręki staje się powodem usterek, których naprawa jest bardzo kosztowna. Etui na telefon Apple iPhone X to po pierwsze wysokiej jakości materiał, który minimalizuje szkodliwość wstrząsów w trakcie takiego upadku, a po drugie wykończenie zapewniające pewny chwyt i mniejsze szanse na to, by telefon wypadł nam z rąk.

Pelna funkcjonalność to gwarancja wygody w trakcie użytkowania

Etui pomimo jego nałożenia nie utrudnia korzystania z telefonu. Bez jego demontażu możemy wykonać wszystko to, czego chcemy, np. naładować smartfon, podłączyć do niego inne urządzenie lub zrobić zdjęcie. Odpowiadają za to dopasowane do modelu iPhone X wycięcia oraz przyciski.