HTC

Etui Spigen dla HTC 10

Etui Spigen dla HTC 10 to idealne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy smartfona od HTC, którzy chcą ochronić swoje urządzenie przed niebezpiecznymi czynnikami. Z pewnością etui na telefon zabezpieczy urządzenie, w taki sposób, aby komfort użytkowania był również wysoki, jak przed założeniem etui.

Etui Spigen z serii Neo Hybrid dla HTC 10

Neo Hybrid to wyjątkowo trwała seria etui od firmy Spigen, który charakteryzuje się przede wszystkim aluminiową ramką, która montowana jest wokół ramki telefonu. Drugim elementem są elastyczne plecki wykonane z materiału gumowego. Dzięki swojej smukłej strukturze telefon w etui nie jest zbyt pogrubiony, więc nadal zachowuje swoje smukłe kształty. Ponadto oczywiście etui posiada wszystkie niezbędne wycięcia na najważniejsze złącza.

Wyższa jakość wykonania zwiększa bezpieczeństwo

Marka Spigen znana jest z tego, że ich produkty są wykonane tylko z najbardziej trwałych materiałów, które są miłe w dotyku oraz idealnie trzymają się w dłoni – głównie za sprawą posiadanej struktury.

Etui Spigen oprócz tego, że jest wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów, również świetnie prezentuje się założone na smartfona. Jego gustowna kolorystyka sprawia, że każdy model, a w szczególności HTC 10 nabiera jeszcze bardziej eleganckiego wygląda, który z pewnością wyróżni się na tle innych high-endowych telefonów. Rzadko zdarza się, aby etui nadawało słuchawce jeszcze bardziej atrakcyjnego wyglądu oraz jednocześnie tak w dużym stopniu chroniło telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami.