Etui Spigen Flip Armor Apple iPhone 7

Etui Spigen Flip Armor Apple iPhone 7
Etui Spigen Flip Armor Apple iPhone 7 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Flip Armor Apple iPhone 7 wyróżnia się spomiędzy innych możliwych na rynku etui tym, że zapewnia pełną funkcjonalność nie tylko samego urządzenia, ale też i etui, które poza ochroną sprzętu spełnia jeszcze jedną ważną funkcje, a jest nią zamontowany dodatkowo w dolnej części etui schowek, w którym możemy przechowywać karty lub dokumenty.

Etui Spigen Flip Armor Apple iPhone 7 doskonałe dla wymagających

Duża część osób praktykuje to nieustannie, co jednak skutkuje tym, że w zwykłym etui całość odstaje od telefonu, nie przylega dobrze do jego rogów. Przez to nie zapewnia wymaganej ochrony urządzenia. W przypadku etui Spigen jest zupełnie inaczej. Schowek sprawia, że całość dodatkowej obudowy telefonu spełnia swoją funkcję, a więc świetnie chroni. Ponadto daje możliwość praktycznego zastosowania w codziennym życiu.

Materiały, z jakich zostało etui wykonane to elastyczny poliuretan oraz od wewnątrz poliwęglanowa osłona, która chroni tył iPhone’a 7. Zastosowana w etui technologia Air Chushion jest zastosowaniem specjalnych poduszek powietrznych w rogach etui. Minimalizują one siłę wstrząsu, a przez to prawdopodobieństwo uszkodzenia telefonu. Ta składająca się z dwóch części konstrukcja zapewnia maksymalny poziom ochrony. Spełniając wymagania nawet tych najbardziej wymagających posiadaczy smartfonów. Dodatkowo poprzez postawienie na nowoczesny design, przyciąga do siebie osoby ceniące sobie proste, lecz eleganckie rozwiązania. Prostota i minimalizm etui Spigen Flip Armor Apple iPhone 7 w połączeniu z wysoką ochroną oraz schowkiem na dokumenty to świetna propozycja dla właścicieli firm oraz urzędników.