Etui Spigen Liquid Crystal iPhone 7 Plus

Etui Spigen Liquid Crystal iPhone 7 Plus
Etui Spigen Liquid Crystal iPhone 7 Plus – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Liquid Crystal iPhone 7 Plus to coś, na co powinien zwrócić uwagę każdy właściciel tego modelu telefonu. Istnieje zaskakująco małe prawdopodobieństwo, że ktokolwiek z nich postanowi jednak nie brać tego etui. Są eleganckie, solidnie wykonane, pozwalają zadbać o telefon na najwyższym poziomie. W dodatku w żaden sposób nie zmniejszają komfortu użytkowania smartfona. Brzmi jak szczyt marzeń.

Etui Spigen Liquid Crystal iPhone 7 Plus

Etui Spigen Liquid Crystal to połączenie ramki i obudowy w jednym. Zapewnia maksymalną ochronę dzięki zastosowaniu materiału TPU. Ramka w etui jest elastyczna, co zdecydowanie ułatwia montaż etui, a przy tym również mocna, by chronić przed niebezpieczeństwami i zapewnić dla sprzętu doskonałą przyczepność. Już nie trzeba się martwić o każdy upadek telefonu, który przy szybkim tempie życia zdarza się nieustannie. Etui Spigen Spigen Liquid Crystal iPhone 7 Plus to precyzja wykonania, która standardom dorównuje do tego, czego wymaga Twój telefon – najwyższej jakości.

Zastosowana w etui na telefon technologia Air Cushion decyduje o redukcji grubości pokrowca, dzięki czemu nie zwiększa wielkości urządzenia, a pozwala się cieszyć naturalnym kształtem. Ramki są wyposażone wewnątrz w technologię 4-poiont Rear Guard. Dla właścicieli smartfonów oznacza tak dobrą ochronę, jakiej jeszcze nie było. Co ważne – nie należy się martwić o funkcjonalność etui. Przemyślana jest możliwość korzystania ze wszystkich przycisków z pomocą innowacyjnych przycisków, które wtopione są w ramkę.