Etui Spigen Neo Hybrid Crystal Google Pixel XL

Etui Spigen Neo Hybrid Crystal Google Pixel XL
Etui na telefon Spigen Neo Hybrid Crystal Google Pixel XL – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Neo Hybrid Crystal Google Pixel XL to niezwykle solidna konstrukcja, która wiele wytrzyma. Świetne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie najwyższego poziomu ochrony na swojego telefonu. Nie tylko przed zarysowaniami, ale również poważnymi uszkodzeniami, które powstają w wyniku wstrząsów w trakcie upadku itp. Z pomocą etui na telefon Google Pixel XL swobodnie będzie można przechowywać smartfon w kieszeni, nie obawiając się jego wypadnięcia na podłogę lub skutków nagłego zgięcia nogi w trakcie siadania. To etui wytrzyma wszystko!

Etui na telefon Google Pixel XL wykonane z najwyższego poziomu materiałów

Etui wykonane zostało z mieszanki poliwęglanu oraz TPU. Ten duet zapewnia najwyższy poziom ochrony, o czym wspominamy już wyżej, ale również komfort użytkowania telefonu pomimo nałożonego etui – zostało ono dopasowane do tego właśnie modelu telefonu, przez co w odpowiednich miejscach zastosowano wycięcia, dodatkowo TPU sprawia, że etui na telefon Google Pixel XL jest łatwe do jego nakładania oraz w razie konieczności również zdejmowania. To świetny wybór dla każdego, kto poszukuje etui sprawdzającego się w najróżniejszych okolicznościach.

Ochrona i wygląd w jednym? To możliwe!

Kolejną zaskakującą cechą etui Spigen Neo Hybrid Crystal Google Pixel XL jest fakt, że nie tylko zapewnia ono wysoką ochronę, ale również prezentuje się bardzo estetycznie. W odróżnieniu od wielu innych etui, które jeśli wykonywane są z poliwęglanu. Często nazywane są pancernymi i tego rodzaju wyglądem się charakteryzują, etui na telefon Google Pixel XL wygląda bardzo zgrabnie. Nie zwiększa grubości telefonu, nie obciąża go i przez to sprawia, że telefon po wzięciu do ręki wciąż zachowuje swój zgrabny wygląd.

Etui Spigen Neo Hybrid Crystal Google Pixel XL jest warte zaufania

Etui Spigen Neo Hybrid Crystal Google Pixel XL to oryginalny product marki Spigen. Słynie z tworzenia jednych z najbardziej wytrzymałych na rynku produktów. Jej klienci doceniają zarówno ochronę, na której można polegać, jak i korzystną w stosunku do jakości cenę. Etui Spigen można użytkowania przez długi czas, ciesząc się jego skutecznością i trwałością.