Etui Spigen Neo Hybrid iPhone 7

Etui Spigen Neo Hybrid iPhone 7 to najbardziej wytrzymała ochrona, która może naprawdę dużo wytrzymać. Etui na telefon to idealna rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy najnowszego telefonu od Apple. Spigen Neo Hybrid zapewni spokój i bezpieczeństwo oraz dodatkowo nada jeszcze piękniejszej stylistyki urządzeniu.

Etui Spigen Neo Hybrid iPhone 7
Etui Spigen Neo Hybrid iPhone 7 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Neo Hybrid iPhone 7 – ekskluzywna ochrona

Etui na iPhone 7 prezentuje się świetnie, dodając jeszcze więcej wdzięku. Tylnie plecki zostały wykonane z bardzo dobrej jakości tworzywa, które jest odporne na zarysowania. Natomiast ramka pełni funkcję ochronną rantu telefonu. Oczywiście świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, ponieważ zastosowane dodatkowe zabezpieczenia stanowią dodatkową ochronę. Np. róg obudowy etui został wyposażony w poduszki powietrzne, które nadają właściwości amortyzacyjnych. W trakcie upadku, siła ta jest rozprowadzana równomiernie po całej powierzchni etui. W ten sposób istnieje prawdopodobieństwo, że upadek nie spowoduje wielu szkód.

Cienka stylistyka etui to znak rozpoznawczy serii Neo Hybrid, która tylko minimalnie zwiększa wymiary urządzenia. Nie jest to oczywiście odczuwalne w trakcie codziennego użytkowania smartfona. Wręcz przeciwnie dzięki specjalnej tylnej strukturze etui, trzymanie urządzenia w ręku może być bardziej pewniejsze i wygodne. Praktycznie bez żadnych obaw o nagłe wyślizgnięcie się np. w trakcie pisania wiadomości.