Etui Spigen Rugged Armor OnePlus 3

Etui Spigen Rugged Armor OnePlus 3
Etui Spigen Rugged OnePlus 3 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Rugged Armor OnePlus 3 to oryginalny produkt, który dedykowany jest poszukiwaczom wysokiej jakości, jaka łączy się z doskonałym wyglądem pokrowca. Na pochwałę zasługuje z całą pewnością budowa, której to możemy zawdzięczać tak wysoki poziom ochrony. Idealny wygląd jest z kolei zasługą błyszczących wstawek z włókna węglowego. Całość utrzymana jest w stylu militarnym, stając się przy tym obiektem zainteresowań mężczyzn.

Etui Spigen to produkt wykonany z TPU. Materiał ten jest niezwykle elastyczny, co zwiększa komfort stosowania etui na telefon. Możemy je łatwo zdjąć, nałożyć i również samo trzymanie go w dłoni staje się w ten sposób przyjemne. Specjalne wykonanie jest też gwarancją, że telefon nie wypadnie nam z ręki i nie narazi się na skutki upadku z wysokości.

Specjalne technologia Air Cushion wpływa w etui Spigen Rugged Armor OnePlus 3 na amortyzację w trakcie upadku. To właśnie on jest najbardziej niebezpieczny dla naszego sprzętu i naraża smartfon na zbicie, w tym rozbicie ekranu, niezwykle kosztownego elementu. Specjalna pajęcza struktura minimalizuje odczucie wstrząsów, pozwalając cieszyć się telefonem zachowanym w perfekcyjnym stanie – bzez uszkodzeń, pęknięń czy zanieczyszczeń.

Etui Spigen Rugged Armor OnePlus 3 to markowy produkt wysokiej jakości

Etui Spigen Rugged Armor OnePlus 3 pochodzi od renomowanej marki, co jest gwarancją najwyższej jakości. Spigen wciąż stara się udoskonalać swoje produkty, by oferować swoich Klientom coraz to lepsze etui na telefon i nie tylko.