Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy A7 2016

Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy A7 2016 to nowy typ etui amerykańskiego producenta. Etui na telefon cechuje się przede wszystkim świetnym designem oraz ergonomicznym kształtem, który idealnie leży w dłoni, a prawdopodobieństwo wyślizgnięcia się smartfona z naszej ręki jest naprawdę minimalne.

Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy A7 2016 to zawansowana ochrona

Etui świetnie sprawdza się w sytuacjach, w których istnieje ryzyko niespodziewanego wyślizgnięcia się telefonu. Etui Spigen Rugged Armor zostało wyposażone w specjalną technologię Air Cushion, której zadaniem jest amortyzacja każdego upadku. W połączeniu ze specjalną pajęczyną strukturą, która również ma za zadania złagodzić efekt uderzenia. Rozkładając siłę wstrząsu na całą powierzchnię etui. Dodatkowo boki etui posiadają specjalne poduszeczki powietrzne, które również pełnią funkcję ochroną. Oczywiście smartfon włożony w etui jest całkowicie nieruchomy.

Oprócz pełnej ochrony, etui zapewnia swobodny dostęp do wszystkich złączy oraz przycisków. Nie ma żadnego problemu z podłączeniem telefonu do ładowarki, czy z podłączeniem słuchawek do urządzenia. Ponadto etui posiada doskonale dopasowane wycięcie na aparat, wykończone delikatną lekko błyszcząco ramką.

Smartfon w etui prezentuje się niezwykle elegancko, zwłaszcza z czarną wersją Samsunga Galaxy A7 2016. Zasługą tego niezwykłego wygląda jest bardzo gustowne połączenie matowego TPU i błyszczących wstawek z włókna węglowego, które dodają lekko militarnego stylu.