Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy Note 8

Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy Note 8
Etui na telefon Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy Note 8 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy Note 8 to pewność doskonałego wyboru, która bierze się z nazwy firmy odpowiadającej za jego produkcję. Spigen to znana i ceniona marka, która od lat zajmuje się produkcją nowoczesnych, dopasowanych do potrzeb użytkowników, akcesoriów wysokiej jakości. Decydując się na zakup tego pokrowca, możemy być pewni, że zyskamy połączenie najwyższego poziomu ochrony z elegancją oraz dokładnością wykonania. Chwytając w ręce telefon zaraz po nałożeniu etui, szybko odczujemy, że prawdopodobieństwo wyślizgnięcia się smartfona z ręki zmniejszyło się. Pojedyncza warstwa TPU w połączeniu z solidnym poliwęglanem to swa rodzaje materiałów, których użyto do stworzenia tego etui na telefon. To właśnie dzięki nim telefon trzyma się w dłoni pewnie, a szanse na to, że mógłby on nam upaść, są niewielkie.

Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy Note 8 to wiele funkcji ochronnych

Co więcej, ochronę zapewnia specjalna technologia „Air Cushion„, która chroni przed wstrząsami w momencie upadku. Ma to kluczowe znaczenie z perspektywy najczęstszych uszkodzeń. Również rant, który separuje ekran od powierzchni, będzie ważny w momencie upadku. Wyraźnie zmniejszy szanse na to, że wyświetlacz się zbije.

Poza wysoką ochroną w zachwyt wprowadza także wygląd etui na telefon Spigen. Staranność, nowy i bardzo atrakcyjny dla oka design, który łączy matowe elementy z błyszczącymi wstawkami. Jeśli ktoś uważa wygląd za istotne kryterium wyboru etui, nie będzie się czuł w tym przypadku rozczarowany.