Etui Spigen Thin Fit iPhone 7 Plus

Etui Spigen Thin Fit iPhone 7 Plus
Etui Spigen Thin Fit iPhone 7 Plus – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Thin Fit iPhone 7 Plus zostało stworzone z myślą o ceniących estetykę oraz funkcjonalność wykonania posiadaczy smartfonów. Obecnie na rynku znajduje się wiele etui na telefon, jednak większość z nich wyraźnie ingeruje w oryginalny wygląd telefonu. Etui Spigen Thin Fit stworzone zostało z myślą o tym, by maksymalnie podkreślić oryginalny design telefonu Apple iPhone 7 Plus. Można pozbyć się obawy o to, czy telefon pozostanie tak cienki i zgrabny jak jest do tej pory.

Etui Spigen Thin Fit iPhone 7 Plus

Etui Spigen łączy wytrzymałość, wysoką ochronę przed uszkodzeniami w trakcie upadku i zarysowaniami, a także niebywałą lekkość całości. Perfekcyjnie dopasowuje się do telefonu. Nie zaburza odczucia jego lekkości i smukłości. Komfort użytkowania nie zostaje zakłócony, ponieważ osoba wybierająca etui na telefon Spigen Thin Fit iPhone 7 Plus zyskuje swobodny dostęp do wszystkich przycisków i funkcji w telefonie.
Mało tego, etui Spigen Thin Fit zostało wyposażone w wyjątkowy materiał. Pokrywa on etui na telefon, zapewniając przy tym jeszcze większy komfort użytkowania. Pewny chwyt to mniejsze prawdopodobieństwo wytrącenia z dłoni telefonu, co kończy się często jego uszkodzenie. Materiał jest matowy i miękki, co wpływa dodatkowo na wygląd telefonu. Dostępny jest standardowo w kolorze białym i czarnym – dla tych, którzy chcą, aby etui na telefon było jego nieróżniącym się elementem. Są też dodatkowe kolory dla tych, którzy mają chęć i potrzebę wyróżnić się w elegancki sposób. Różowe etui świetnie sprawdza się u dziewczyn.