LG

Etui Spigen Tough Armor LG G5

Etui Spigen Tough Armor LG G5
Etui Spigen Tough Armor LG G5 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Tough Armor LG G5 wykorzystuje technologię Air Cushion, by zapewniać jeszcze lepszą ochronę w trakcie upadków. To wytrącenie z ręki telefonu jest głównym powodem tego, że nasz telefon ulega poważnemu zniszczeniu. Dużo szczęścia mają ci, u których kończy się to tylko pęknięciem na szybie. W wielu przypadkach jednak chwila nieuwagi może kosztować nas zupełnie niedziałającym ekranem lub uszkodzonym smartfonem nawet od wewnątrz.

Etui Spigen Tough Armor LG G5 to markowa ochrona

Właśnie z myślą o wszystkich tych przypadkach powstało etui Spigen Tough Armor LG G5. Specjalna technologia pozwoliła zmniejszyć grubość rogów przy jednoczesnym utrzymaniu ochrony na tym samym poziomie.

Etui na telefon LG G5 wykonane zostało z połączenia wysokich jakościowo materiałów, co również z pewnością ma wpływ na jakość pokrowca. Nie sama technologia Air Cushion chroni w momencie upadku, ale również odporne na zarysowania TPU czy bardzo cienki poliwęglan, który jednocześnie jest na tyle cienki, że nie zwiększa wielkości telefonu. Zachowane są w nim wszelkie możliwe udogodnienia. Bez problemu dostaniemy się do złącz, przycisków czy głośników. Warto wspomnieć, że ten model etui na telefon wyposażony został w funkcjonalną stopkę, która zwiększa komfort korzystania z telefonu, ułatwiając oglądanie nagrań, przeglądanie zdjęć czy czytanie artykułów.