Etui Spigen Tough Armor Samsung Galaxy Note 7

Etui Spigen Tough Armor Samsung Galaxy Note 7 to nowa propozycja dla posiadaczy smartfona, którego premiera odbyła się w III kwartale 2016 roku. Kolejna wersja jednego z największych smartfonów dostępnych na rynku, ponownie zachwyca swoimi parametrami technicznymi oraz prostym stylowym designem dobrze znanym wszystkim fanom marki Samsung. Mimo to smartfon wymaga szczególnej ochrony zwłaszcza ekranu i plecków, które mimo zapewnień producenta są nadal najczęściej narażone na zarysowania.

Etui Spigen Tough Armor Samsunga Galaxy Note 7 stylowe firmowe etui dla wymagających

Etui Spigen charakteryzują się przede wszystkim wysoką trwałością wykonania, dzięki temu doskonale sprawdza się do ochrony telefonu nawet w najtrudniejszych warunkach. Etui na telefon oprócz funkcji ochronnych świetnie wkomponuje się w stylistykę smartfona Note 7. Dodatkowo etui posiada wysuwaną stopkę, która pozwala na ułożenie telefonu w pozycji poziomej oraz lekko pochylonej do tyłu. W takiej pozycji w wygodny sposób możemy przeglądać zdjęcia, oglądać filmy czy przeglądać strony internetowe.

Samsung Galaxy Note 7 należy do jednych z największych smartfonów (inna nazwa stosowana to: fablet) dostępnych na rynku, dlatego z powodzeniem wykorzystywany jest przez jego użytkowników do celów biznesowych, jak również czysto rozrywkowych. Ponad przeciętna intensywność użytkowania telefonu wiążę się oczywiście z większym prawdopodobieństwem uszkodzenia urządzenia, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo decydując się na kupno etui Spigen, które gwarantuje pełną ochronę oraz komfort.