Etui Spigen Ultra Hybrid iPhone 7 Plus

Etui Spigen Ultra Hybrid iPhone 7 Plus to jeden z najbardziej popularnych modeli marki Spigen, który teraz jest również dostępny dla najnowszego większego flagowca od Apple. To co charakteryzuje i jest częściej rozpoznawalnym znakiem tego modelu to połączenie ramki i nakładki na plecki tworząc jedno całość, czyli świetne etui na telefon.

Etui Spigen Ultra Hybrid iPhone 7 Plus
Etui Spigen Ultra Hybrid iPhone 7 Plus – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Ultra Hybrid iPhone 7 Plus minimalistyczny sposób wykonania

Producent, jak zawsze stara się aby jego produkty były wykonane w taki sposób, aby została zachowana stylistka telefonu. Dlatego etui Spigen są wykonane w sposób bardzo minimalistyczny. Czyli jest tak jak powinno, to etui jest dopełnieniem designu urządzenia, a nie na odwrót.

Oprócz tego etui jest oczywiście świetnie wykonane oraz posiada wszystkie najważniejsze wycięcia na złącza i porty. To z pewnością jest już standardem w większości produktów tej marki, ale warto pamiętać o tym. Ponieważ wszystkie krawędzie zarówno te w okolicach wycięć na złącza oraz inne są świetnie wykończone. Przede wszystkim są gładkie i miłe w dotyku, niestety w tańszych etui tego nie uświadczymy zbyt często. Z reguły krawędzie są kiepsko wykończone, a co za tym idzie nie trudno o zadrapanie naszego naskórka.

Etui Spigen dla iPhone 7 Plus to doskonałe etui, które zapewni ochronę smartfona naprawdę na długi czas. Innowacyjna zaprojektowana konstrukcja sprawia, że nawet samo etui w niewielkim stopniu może ulec porysowaniu. Dzięki specjalnym wypustką oraz narożnym poduszkom, prawdopodobieństwo uszkodzenia urządzenia po upadku jest o wiele mniejsze.