Etui Spigen Ultra Hybrid S Apple iPhone 7

Etui Spigen Ultra Hybrid S Apple iPhone 7
Etui Spigen Ultra Hybrid S Apple iPhone 7 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Ultra Hybrid S Apple iPhone 7 jest jedną z najnowszych propozycji od producenta etui na telefon firmy Spingen – znana z solidnych materiałów i wysokich jakościowo produktów, których użytkowanie jest w stanie przynieść wiele korzyści dla naszego telefonu. Co najważniejsze: Spingen stawia w swoim etui na telefon na wygodę i komfort korzystania. Jako potencjalni korzystający z zaproponowanych przez firmę rozwiązań powinniśmy wybrać oferowane produkty z myślą o tym, że nam zapewią one wygodę. Natomiast nasz telefon zyska ochronę, która jest mu niezbędna.

Etui Spigen Ultra Hybrid S Apple iPhone 7 jest złożonym z dwóch elementów etui, gdzie łączy się elastyczna warstwa wewnętrzna z TPU oraz twardym i solidnym bumperem z poliwęglanu. Taka konstrukcja sprawia, że nasz telefon zyskuje należytą ochronę. Przede wszystkimi przed: upadkiem, zarysowaniem, uszkodzeniem i finalnie zepsuciem. Warto zainwestować w etui Spigen, by oszczędzić sobie wydatków związanych z zakupem o wiele droższych części do telefonu.

Etui Spigen Ultra Hybrid S Apple iPhone 7 na co zwrócić uwagę?

Warto zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj do czynienia z lekko podniesionymi krawędziami. Dzięki temu etui na telefon sprawia, że nasz ekran jest odpowiedzio zabezpieczany w momencie, gdy telefon leży na płaskiej powierzchni. Druga sprawa to Ultra Hybrid – zapewniający łatwy dostęp do tego, co potrzebne: złącza i przyciski, a jednocześnie gwarantuje pewny chwyt, który minimalizuje prawdopodobieństwo wypadnięcia z ręki telefonu. Ostatnią istotną technologią jest Technologia AirCushion – czyli dodatkowe formy ochrony dla zwiększenia zabezpieczenia telefonu.