Etui UAG Samsung Galaxy Note 8

Etui UAG Plasma Samsung Galaxy Note 8
Etui UAG na Samsung Galaxy Note 8 – sklep 4kom.pl

Etui UAG Plasma Samsung Galaxy Note 8 to pokrowiec stworzony z myślą o najbardziej wymagających. Polecany szczególnie sportowcom, którzy dla swoich telefonów potrzebują naprawdę ekstremalnej ochrony.

Decydując się na etui na telefon Samsung Galaxy Note 8, możemy czuć się pewni, że spełni on nasze oczekiwania, gwarantując funkcjonalność oraz wygodę kozystania z niego. Tylko dobrze dopasowane etui zabezpiecza telefon w odpowiedni sposób. Dlatego właśnie tak ważne jest branie pod uwagę w trakcie zakupu tego, dla jakich modeli polecane jest dane etui. W przypadku etui UAG Plasma Samsung Galaxy Note 8 mamy do czynienia z oryginalnymi etui Samsung, które stworzone zostały dla modelu Galaxy Note 8.

Firmą, która podjęła wyzwanie stworzenia wytrzymałego i przy tym funkcjonalnego pokrowca dla tego modelu. Firma UAG – słynąca z produktów niezwykle wysokiej jakości. O tym, że etui chroni telefon w tak wysokim stopniu, przekonuje między innymi uzyskany przez nie wojskowy certyfikat. Przeprowadzony test potwierdził, że etui sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Jest to więc dobra opcja nie tylko dla sportowców, ale również dla tych, którzy uwielbiają podróże.

Etui UAG Plasma Samsung Galaxy Note 8 i jego zalety

Poza doskonałym poziomem ochrony, etui na telefon Samsung może pochwalić się jeszcze wieloma innymi zaletami. Wśród nich znajduje się między inny wytrzymałość i jednocześnie niebywała lekkość całej konstrukcji. Choć samo słowo „pancerne” już sugeruje nam, że etui będzie ciężkie i z pewnością optycznie zwiększy rozmiary naszego Samsunga, to są to tylko pozory. W rzeczywistości etui na telefon Samsung jest lekkie i bardzo dokładnie dopasowane do telefonu, przez co nie zwiększa zbyt mocno jego rozmiarów.

Dopasowując etui do potrzeb nowoczesności, firma UAG dopasowała swoje etui do ładowania indukcyjnego, umożliwiając ładowanie telefonu w ten sposób bez zdejmowania z niego etui. Sam montaż oraz demontaż jest tutaj bardzo łatwy, co warto przy okazji dodać, jednak zupełnie zbędny w wielu sytuacjach. Funkcjonalność etui polega również na tym, że wszystkie ważne dla nas zadania na telefonie wykonany bez jego ściągania.