Etui UAG Samsung Galaxy S8 Plus

Etui UAG Samsung Galaxy S8 Plus
Etui na telefon UAG Samsung Galaxy S8 Plus – sklep 4kom.pl

Etui UAG Samsung Galaxy S8 Plus to pokrowiec stworzony z myślą o najbardziej wymagających posiadaczach tego topowego modelu. Polecany jest szczególnie sportowcom, którzy dla swoich telefonów potrzebują naprawdę ekstremalnej ochrony. Gwarantuje zabezpieczenie nie tylko przed pobrudzeniem telefonu czy jego zarysowaniem, ale również przed poważniejszymi uszkodzeniami, których może doznać sprzęt w trakcie upadku. Nawet niewielki upadek, kiedy telefon wypadnie nam z rąk na podłogę, może zakończyć się dla niego bardzo źle, a nas kosztować stratę dodatkowych pieniędzy na wymianę ekranu lub naprawdę.

Etui UAG Samsung Galaxy S8 Plus z czego zostało wykonane?

Etui UAG zostało wykonane z pancernego materiału, jakim jest poliwęglan. To najwyższej jakości tworzywo, które już od dłuższego czasu przoduje wśród dostępnych do wykonania etui materiałów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i połączeniu poliwęglanu z silikonem marka UAG uzyskała etui na telefon wręcz niezniszczalne.

Nie ma co się dziwić, że firma podjęła wyzwanie stworzenia wytrzymałego i przy tym funkcjonalnego pokrowca dla tego modelu. Ponieważ marka UAG słynie z produktów niezwykle wysokiej jakości. O tym, że etui chroni telefon w tak wysokim stopniu, przekonuje między innymi uzyskany przez nie wojskowy certyfikat. Przeprowadzony test potwierdził, że etui sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Jest to więc dobra opcja nie tylko dla sportowców, ale również dla tych, którzy uwielbiają podróże.