LG

Etui X-Shape LG Fino

Etui X-Shape LG Fino
Etui X-Shape LG Fino – sklep 4kom.pl

Etui X-Shape LG Fino to eleganckie i świetnie dopasowane do tego modelu telefonów etui, które nie tylko chroni przed uszkodzeniem sprzętu, ale i dba o komfort jego użytkowania czy pozytywne wrażenia estetyczne.

Etui X-Shape LG Fino – 3 powody dlaczego warto?

1. Zostało wykonane z naprawdę dobrego materiału, który idealnie dopasowuje się do telefonu, zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa. Dużym atutem elastycznego tworzywa TPU jest również jego nietoksyczność, a przez to dbałość o środowisko naturalne. Materiał jest cienki, posiada antypoślizgową powłokę, która gwarantuje przyczepność i uniemożliwia wypadek telefonu. Co najważniejsze: chroni przed uszkodzeniami czy zarysowaniami ekranu. Uniemożliwia zabrudzenie jego obudowy. Etui na telefon LG Fino zyskało na popularności poprzez zaproponowanie alternatywy dla innych etui, a mianowicie materiału, który jest jednocześnie antybakteryjny i łatwy do wyczyszczenia.

2. Etui X-Shape LG Fino daje nam możliwość korzystania z niego niezależnie od okoliczności. Czasy, kiedy to musieliśmy zdejmować etui z telefonu w momencie jego ładowania czy podłączania USB już minęły. Dziś dobre etui na telefon posiada specjalne wycięcia, dzięki którym uzyskujemy swobodny dostęp do przycisków, portów i głośników.

3. Pokrowiec nie wpływa na wagę telefonu. Nasz LG Fino wciąż pozostaje lekki i poręczny. Dokładnie taki, jak przy zakupie. Jego minimalna grubość pozwala na zachowanie oryginalnego designu.