Etui Xiaomi Redmi 3s Alivo S-View

Etui Xiaomi Redmi 3s Alivo S-View
Etui Xiaomi Redmi 3s Alivo S-View – sklep 4kom.pl

Etui Xiaomi Redmi 3s Alivo S-View jest jednocześnie maksymalnie stylowe i funkcjonalne. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy poszukują czegoś, co nie tylko zwiększy ochronę ich telefonu, ale też spełni ich wymagania estetyczne – sprawiając, że sprzęt nabierze ciekawego wyglądu.

Etui Xiaomi Redmi 3s Alivo S-View jest idealnie dopasowane do modelu telefonu, dla jakiego został stworzony – mowa tu oczywiście o Xiaomi Redmi 3s. Dobre dobranie etui na telefon do jego rozmiarów to gwarancja profesjonalnej ochrony. Tylko dobrze przylegające etui może maksymalnie chronić przed uszkodzeniemw wyniku upadku lub zarysowaniem w trakcie codziennych obowiązków.

Ten model etui na telefon Alivo posiada specjalne dwa wycięcia, zwane również okienkami, dzięki którym mamy możliwość sprawdzania przychodzących do nas powiadomień, odrzucania oraz akceptowania połączeń itp. Wszystko to możemy wykonywać bez otwierania przedniej klapki etui.

Etui Xiaomi Redmi 3s Alivo S-View najważniejsze zalety?

W etui Xiaomi Redmi 3s Alivo S-View dużym plusem jest to, że telefon jest zabezpieczony z dwóch stron. Nie tylko z tyłu, jak to bywa klasycznie, ale też z przodu poprzez dodatkową klapkę na ekran. To najczęściej ta część jest najbardziej narażona na porysowanie i warto ją chronić. Dużo osób jednak rezygnuje z tej opcji, bo wydaje im się ona niewygodne. I tu właśnie pomysł, który zastosowany jest w tym etui na telefon, sprawdza się doskonale.

Co jeszcze? Etui Xiaomi Redmi 3s Alivo S-View jest eleganckie, stylowe, nie zwiększa rozmiarów telefonu i umożliwia łatwy dostęp do wszystkich przycisków oraz głośników. Otwieramy je w wygodny sposób, jak książkę.