Etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View

Etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View
Etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View – sklep 4kom.pl

Etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View to jednocześnie eleganckie i maksymalnie funkcjonalne etui na telefon. Dedykowane jest dla osób poszukujących ekskluzywnych rozwiązań. Co ważne – nie tylko zapewnia maksymalny poziom ochrony, ale jednocześnie robi to w taki sposób, że rzeczywiste rozmiary telefonu nie zostają zwiększone. To duży plus, ponieważ w ten sposób możemy zachować lekkość naszego sprzętu i nie martwić się o to, że straci teraz na swoim uroku. Etui chroni przed upadkiem i zarysowaniem. Dzięki odpowiedniej klapce z przodu, telefon zyskuje nie tylko zabezpieczenie z tyłu (co jest dość popularne przy etui na telefon), ale również z przodu. Ma to duże znaczenie dla wyświetlacza, który to najczęściej ulega zniszczeniu i porysowaniu. Etui na telefon Xiaomi Redmi 4A jest wyjątkowe wygodne. Łatwe w montażu oraz ubsłudze, wystarczy otworzyć klapkę tak, jak otwieralibyśmy zwykła książkę. W ten sposób zyskujemy sporo czasu.

Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View?

1) Zostało wykonane ręcznie, co z pewnością należy to podkreślić. Fakt tego, że wykonanie etui nie wiąże się z maszynową produkcją, zyskujemy jednocześnie gwarancję. Tego, że każdy poszczególny egzemplarz stworzony został z precyzją i nie ma mowy o błędach, które byłyby przy maszynach wręcz pewne.
2) Funkcja sleep/wake up – jak większość urządzeń z klapką, tak również ten model etui na telefon posiada. Daje szansę na korzystanie z wygodnej funkcji wprowadzania w stan czuwania lub wybudzania nasz telefon. Dzięki temu możemy rozmawiać nawet przy zamkniętej klapce.