Etui żelowe mirror sposobem na selfie

Etui żelowe mirror (nazwa ang. mirror gel case) to idealny sposób na robienie doskonałych zdjęć typu selfie, tylnym aparatem smartfona. Co za tym idzie jakość zdjęć będzie o wiele lepsza, niż te wykonane za pomocą przedniego aparatu telefonu. Przy okazji tego typu etui na telefon to wyjątkowa cienka i elastyczna ochrona, która zapewni całkowite bezpieczeństwo urządzenia, nie pogrubiając zbytnio jego wymiarów.

Etui żelowa mirror dla Samsung Galaxy S7 Edge

Elastyczna konstrukcja etui sprawia, że żelowe etui mirror wręcz wtapia się w stylistykę smartfona, a co za tym idzie komfort korzystania z Samsung Galaxy S7 Edge jest taki sam, jak przed założeniem etui. Dzięki temu telefon Samsung jest chroniony przed kurzem i zarysowaniami. Dodatkowo etui silikonowe świetnie prezentuje się na telefonie, ponadto posiada również wszystkie niezbędne wycięcia oraz dostęp do wszystkich złączy!

Etui żelowe mirror jest wykonane z wysokiej jakości materiałów

Połączenie silikonowej mieszanki z akrylem oraz z lustrzaną powłoką razem tworzą niesamowity efekt. Z pewnością wszyscy fani robienia zdjęć typu selfie od dawna szukali skutecznego i prostego sposobu robienia tego typu zdjęć z wykorzystaniem głównej matrycy aparatu telefonu. Filmów na YouTube jest mnóstwo, w których zostały przedstawione tysiące przeróżnych sposób na robienia takich zdjęć. Jednak teraz wydaje się, że sposób ten jest o wiele prostszy, mianowicie wystarczy zakupić jedynie etui żelowe mirror, aby cieszyć się najlepszą jakością zdjęć selfie.