Kabura dla Samsung Galaxy S7

Kabura dla Samsung Galaxy S7
Kabura dla Samsung Galaxy S7 – sklep 4kom.pl

Kabura dla Samsung Galaxy S7 czasami może przydać się, gdy nie mamy możliwości przechowania telefonu w żadnej kieszeni lub plecaku. Z reguły kabury są przyczepiane do paska od spodni. Są oczywiście bardzo istotnym elementem w zapewnianiu ochrony telefony np. przed upadkiem lub porysowaniem.

Kabura dla Samsung Galaxy S7 – etui pancerne

Etui na telefon może również posiadać funkcję kabury. Właśnie takie jest etui dla Samsung Galaxy S7. Posiada ono specjalny zaczep, który jest obrotowy i pozwala na montaż etui na pasku. W ten sposób możemy zapewnić urządzeniu zarówno pancerną ochronę, jak również wygodny sposób na przechowywanie telefonu. Etui składa się z trzech bardzo wytrzymałych części, które tworzą całość. Każda część jest idealnie dopasowana, nic nie ma prawa „latać” w niej, wszystkie elementy są ze sobą doskonale spasowane. Etui zapewnia ochronę urządzenia w razie upadku na płaską powierzchnię. Rozkładając siłę upadku na całą powierzchnię, która wręcz pochłania i niweluje skutki upadku do minimum.

Z pewnością takie połączenie kabury z etui docenią wszyscy, którzy używają swojej S7 w niekomfortowych warunkach. Ale ze względu na swoje dość liczne funkcje, może być również używana np. w domu lub w innym pomieszczeniu. Ponieważ etui posiada funkcję podstawki może świetnie sprawdzić się do oglądania filmów, jako wygodny stojak na telefon.