Etui Baseus z Baterią 5000mAh Samsung Galaxy S8

Etui Baseus z Baterią 5000mAh Samsung Galaxy S8
Etui na telefon Baseus z Baterią 5000mAh Samsung Galaxy S8 – sklep 4kom.pl

Etui Baseus z Baterią 5000mAh Samsung Galaxy S8 to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje klasyczne etui z nowoczesnym power bankiem. W ten sposób możemy w dowolnym momencie podładować nasz telefon, bez noszenia przy sobie jakiegokolwiek dodatkowego urządzenia. Choć etui od firmy Baseus z baterią jest cięższe od przeciętnego pokrowca, to wciąż zachowujemy mniejszą wagę od tej, którą cechuje się większość power banków. A to, że etui pozwala nam podładować telefon i jednocześnie chroni, to nie wszystko.

Jakie jeszcze zalety ma etui Baseus z Baterią 5000mAh Samsung Galaxy S8?

– Ładowanie następuje w szybki i łatwy sposób. Wystarczy wcisnąć przycisk, by proces został rozpoczęty. Wbudowany wtyk nie tylko ładuje wtedy, kiedy nie mamy pod ręką ładowarki, ale i zwiększa prędkość tradycyjnego ładowania.

– Podaje się, że dzięki wbudowanej w etui baterii ładowanie następuje z prędkością wynoszącą aż 1.8A. W ten sposób wyraźnie oszczędzamy nasz czas i zapewniamy sobie dostęp do energii także na później.

– Zostało w 100% dopasowane do potrzeb telefonu Samsung Galaxy S8 – w ten sposób jego właściciele mogą mieć pewność, że etui na telefon nie będzie odstawało. Natomiast telefon nie wypadnie w ten sposób i wszelkie funkcje etui zostaną zachowane.

– Montaż oraz demontaż etui jest szybkie i nie pociąga za sobą żadnych problemów. Zdejmowanie etui nie jest jednak konieczne w trakcie codziennego, standardowego korzystania z telefonu, co wynika z zastosowania stosownych wycięć na złącza czy przyciski.